Sprzęt turystyczny w Kraju Basków - Tarnua

07 / 07 / 2019

Baskijski rodowód

Dobra marka potrzebuje określonej tożsamości i rodowodu. Musi być osadzona w jakiejś rzeczywistości, tradycjach. Posiadać unikalną duszę. Baskijska Tarnua czerpie z tych wzorców całymi garściami. Ta zrodzona z podziwu do nadmorskich plaż i majestatycznych gór, z których słynie Kraj basków, firma produkująca sprzęt outdoorowy dzięki konsekwencji i czterech filarach biznesu stała się liderem swojej branży w Hiszpanii. Przeczytajcie o jej filozofii pracy, podejściu do klienta i ekologicznym zaangażowaniu, które w ostatnich latach stały się znakiem rozpoznawczym firmy. Materiał z zużytych sieci rybackich? Barwnik z łupin orzechów włoskich? To wszystko, dzięki odpowiedniej technologii i dobrej woli, jest dzisiaj możliwe. Przeczytacie o tym w artykule zamieszczonym w “Outdoor Magazyn”.

 

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie