Columbia — odzież outdoorowa dla każdego!

25 / 05 / 2022

Columbia to producent odzieży oraz obuwia sportowego, który istnieje już od 1938 roku. To marka z tradycjami, która zyskała światową sławę. Jej misją jest projektowanie i dostarczanie najwyższej jakości oryginalnych i funkcjonalnych rozwiązań dla użytkowników w każdym wieku. Firma zaczynała od dystrybucji kapeluszy, które widniały pod nazwą Columbia Hat Company – teraz jako Columbia Sportswear produkuje odzież sportową, outdoorową, różnego rodzaju akcesoria, a nawet sprzęt kempingowy.

Dlaczego jest to marka dla każdego?

Nie trzeba być osobą uprawiającą sport, aby nosić produkty marki Columbia. Oferta jest stworzona tak, aby zapewniać najlepszą ochronę, niezależnie od warunków atmosferycznych i wykonywanych działań. Odzież outdoorowa doskonale sprawdzi się zarówno podczas górskich wypraw, jak i na co dzień.

Marka stawia na jakość, oryginalność i komfort użytkowania – tworzy produkty idealnie dopasowane do potrzeb osób aktywnych. Columbia jest pionierem nowatorskich technologii i jednym z pierwszych producentów, który stawia na wygodę w różnorodnych warunkach pogodowych i terenowych. Zastosowane w niej innowacyjne technologie zachwycą nawet najbardziej wybrednego użytkownika.

Nowoczesne technologie 

  • Omni-Heat™ –  pomaga zatrzymywać ciepło wewnątrz poprzez regulację ciepłoty ciała. Doskonale odprowadza wilgoć, co daje użytkownikom komfort na wysokim poziomie. 

  • Omni-Tech™ – przeznaczony jest dla ochrony przed zmiennymi warunkami meteorologicznymi. Zapewnia przepuszczanie pary wodnej i wysoką wodoodporność. Jest świetnym zabezpieczeniem przed wiatrem i deszczem.

  • Omni-Shield™ – sprawdza się przy deszczowej pogodzie, chroni przed przemoczeniem i innymi zanieczyszczeniami. Tkaniny schną nawet od 3 do 5 razy szybciej niż zwykła odzież. 

  • Omni-Shade™ – jest dla osób, którym zależy na odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej. Materiały chronią przed szkodliwym promieniowaniem UVA oraz UVB. Ta technologia najczęściej wykorzystywana jest przy kolekcjach wiosennych i letnich. 

  • Omni-Dry™ – będzie idealną opcją dla osób, które przebywają w miejscu o wysokiej temperaturze. Technologia pozwala na odprowadzanie potu, pozostawiając przy tym stałe uczucie suchości. 

  • Omni-Freeze™ – chłodzi i orzeźwienia nawet w bardzo ciepłe dni. Idealna na różnego rodzaju letnią aktywność fizyczną, w której wytwarzane przez użytkownika ciepło jest równomiernie rozpraszane. 

  • Omni-Wick™ – zastosowane w tkaninach specjalne włókna, dobrze odprowadzają wilgoć i sprawiają, że tkaniny szybko schną.

W ofercie marki znajduje się naprawdę szeroki wybór odzieży przystosowanej do konkretnych sportów, ale także na gorsze warunki pogodowe. W Alpin Sport dostępnych jest wiele produktów marki Columbia, które swoim solidnym wykonaniem mogą posłużyć na długie lata.

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...