Gdzie wypożyczyć sprzęt górski w Zakopanem?

09 / 08 / 2018

Zamierzasz wybrać się do Zakopanego, żeby pooddychać świeżym górskim powietrzem, aktywnie spędzić czas i oczywiście zdobyć kilka szczytów? Niezależnie od tego, czy jesteś nastawiony na intensywne spacery, wymagającą wspinaczkę czy górskie biegi, jedno jest pewne — potrzebujesz sprzętu, na którym będziesz mógł polegać! Nie wszyscy jednak posiadają cały jego komplet, w związku z czym muszą się odpowiednio doposażyć jeszcze przed wyjściem na szlak. Najwygodniej i najszybciej jest skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu — ale jak znaleźć najlepszą?

Dlaczego wypożyczalnia?

Po pierwsze dlatego, że jest to bardzo komfortowe, szybkie i bezproblemowe rozwiązanie, które w dodatku nie generuje wysokich kosztów. Wypożyczenie sprzętu to często kwestia kilkunastu złotych za dobę (plus kaucja) - warto zwrócić uwagę na to, że obsługa doradzi nam, który sprzęt sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej i pomoże nam wybrać dokładnie, co będzie nam potrzebne. To doskonałe wyjście, jeśli potrzebujemy sprzętu na teraz, zapomnieliśmy zabrać czegoś ze sobą lub po prostu nie mamy w danym momencie funduszy na zakup tego, co akurat przyda się na szlaku.

Jaką wypożyczalnie wybrać?

Przy wyborze wypożyczalni powinniśmy kierować się kilkoma kluczowymi kryteriami. Pierwszym z nich jest oczywiście renoma i jakość oferowanych usług i sprzętu. Nie ma co szukać malutkich wypożyczalni, które nie są sprawdzone przez innych turystów i wobec których nie mamy pełnego zaufania. Pamiętajmy, że w kwestii sprzętu na szali jest nasze zdrowie i życie. Drugim ważnym kryterium jest dogodna lokalizacja! Wielu miłośnikom górskich wypraw jeżdżenie po obrzeżach Zakopanego, a następnie taszczenie sprzętów na szlak jest naprawdę nie na rękę. Dlatego logicznie umiejscowiona wypożyczalnia będzie dla nas fantastycznym udogodnieniem i wielką oszczędnością czasu.

Alpin Sport

Wszystkie wyżej wspomniane zalety posiada nasz sklep i wypożyczalnia sprzętu górskiego, Alpin Sport. Idealna lokalizacja w centrum miasta, przy ul. Droga na Bystre jest gwarantem szybkiego odbioru i oddania sprzętu, a bogactwo marek i oferty sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Proponujemy każdy rodzaj sprzętu, profesjonalnie doradzamy podczas wyboru konkretnych modeli i rozmiarów, instruujemy w kwestii jego używania i robimy wszystko, żeby jak najlepiej zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Oprócz pojedynczych sprzętów w świetnych cenach znajdziesz u nas całe pakiety przeznaczone do konkretnych celów, co pozwoli Ci jeszcze więcej zaoszczędzić!

Jako pasjonaci gór i sportu zapewniamy naszym klientom tylko najwyższą jakość i optymalne rozwiązania. Kaski, uprzęże, lonże, rakiety, czekany — wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie w naszym sklepie i wypożyczalni w Zakopanem. Do zobaczenia!

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie