HiMountain 8709[1] logo marki

Produkty marki HiMountain

HiMountain to polska marka odzieży outdoorowej, która może poszczycić się sukcesem na miarę czołowych, zagranicznych marek - w specjalistycznej odzieży HiMountain zostały zdobyte dwa szczyty w Karakorum - Gasherbrum I oraz Broad Peak. Swój rynek sprzedażowy kieruje przede wszystkim na polski rynek - 100% asortymentu jest firmy jest sprzedawane w Polsce. HiMountain swoje produkty kieruje zarówno do miłośników górskich szlaków jak i do osób aktywnych - uprawiających bardziej zaawansowane sporty. Firma ta stawia na jakość oraz komfort noszenia ubrań zarówno w warunkach miejskich jak i tych bardziej wymagających - w górach, czy podczas uprawiania angażujących sportów. Tajemnicą wysokiej jakości ubrań od HiMountain jest technologia membrany eVent®, na której marka opiera swoje produkty. Dzięki czemu nawet wymagający użytkownicy potwierdzają komfort, wygodę noszenia i wysoką jakość produktów.

Kurtka CERROTORE #

399.00PLN 300.00PLN
Kurtka CERROTORE # indcerroteks ikona produktu

Kurtka CERROTORE #

399.00PLN 300.00PLN
Kurtka CERROTORE # 6DyEtCURdXC5leQAF,cerro_torre_czarny_szary_orion ikona produktu

Kurtka COMPRESSOR #

549.00PLN 450.00PLN
Kurtka COMPRESSOR # 6DyEtCURdXC5leQAF,kurtka_compressor__b ikona produktu

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie