Plecaki miejskie - jakie są obecnie najmodniejsze?

16 / 01 / 2020

osoba z plecakiem

Pamiętacie, kiedy ostatni raz mogliście „wyjść na miasto” jedynie z kluczami, portfelem i telefonem w kieszeni? Prawdopodobnie było to całkiem dawno temu, prawda? Dzisiejsze, niezwykle dynamiczne i intensywne, czasy wymagają posiadania przy sobie całej masy rzeczy, m.in. zdrowego lunchu w ekologicznym pudełku, książek, notesu czy parasola. Gdzie to wszystko trzymać? Odpowiedź jest prosta — w plecaku! To najwygodniejsza i najbezpieczniejsza forma noszenia przy sobie wszystkich niezbędnych rzeczy. W krajach anglojęzycznych popularnym trendem jest tzw. EDC, czyli skrótowiec od ‘everyday carry’ - zestaw przedmiotów, które zabieramy ze sobą zawsze lub prawie zawsze, gdy chcemy wyjść z domu. Zastanawiacie się, jaki plecak wybrać, by pomieścił Wasz zestaw EDC?

Modnie, czyli wygodnie

Jednym z głównych trendów odnoszących się nie tylko plecaków, ale również do ubrań, jest stawianie na wygodę. Jeśli kojarzy Wam się ona z nudą, to zerknijcie na te plecaki miejskie, które są nie tylko wygodne, ale także urozmaicą nasz codzienny strój. Pamiętajcie o tym, by odpowiednio dopasować szelki — nie powinny nas uciskać, ale muszą trzymać plecak na tyle mocno, by nie spadł z ramion. Co więcej, postarajmy się dopasować jego wielkość do naszych potrzeb. Plecak, który jest wypchany do granic możliwości, po prostu źle się nosi i równie źle wygląda. Zadbajmy o komfort i ergonomię.

Funkcjonalność w miejskiej dżungli

Gdy wybieramy plecak, powinniśmy zastanowić się nad tym, czego od niego oczekujemy. Może lubimy mieć zawsze pod ręką bidon z wodą lub kubek termiczny z herbatą? Jeśli tak, to rozejrzyjmy się za modelem, który posiada klasyczne kieszonki po bokach. A może potrzebujemy wielu małych kieszonek na różne drobiazgi lub osobnej komory na laptopa? Żaden problem! Zdecydowaną większość opcji bez problemu znajdziemy w wielu popularnych modelach. Funkcjonalność jest w modzie.

Korzystajmy z tego, że w modzie jest wygoda i ciekawe rozwiązania. Dzięki plecakowi możemy mieć pod ręką wszystko to, czego potrzebujemy podczas codziennych wyzwań. Gdy będziemy pewni, czego oczekujemy od dobrego plecaka miejskiego, zaszalejmy z kolorem i wybierzmy ciekawy materiał. Mamy nadzieję, że będzie ponadczasowym dodatkiem, który posłuży Wam naprawdę długo.

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie