Zwrot

WARUNKI ZWROTU:

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33,art. 34 us t. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). Konsument może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie - formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ww. ustawy.

2. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar odsyłasz na własny koszt na adres:

"ALP Sp z o.o."
ul. Rybnicka 20
43-190 Mikołów
z dopiskiem: "ZWROT"

3. NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM!!!

4.Sklep dokona sprawdzenia odesłanego produktu i jeżeli towar spełnia ww. wymagania to w ciągu 7 dni roboczych dokonujemy zwrotu pieniędzy na konto wskazane przez Klienta.

5. Do przesyłki z towarem prosimy o dołączenie informacji zawierającej nazwisko, numer zamówienia, dowód sprzedaży (paragon lub faktura) oraz wypełniony formularz zwrotu/wymiany. Do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie