Zwrot

WARUNKI ZWROTU:

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33,art. 34 us t. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). Konsument może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie - formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ww. ustawy.

2. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar odsyłasz na własny koszt do Zakopanego na adres sklepu który widnieje na paragonie zakupionego towaru.

3. NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM!!!

4. Sklep dokona sprawdzenia odesłanego produktu i jeżeli towar spełnia ww. wymagania to w ciągu 14 dni roboczych dokonujemy zwrotu pieniędzy na konto wskazane przez Klienta. W przypadku płatności DotPay.pl zwrot dokonujemy na rachunek którym była dokonana płatność!!!

5. Do przesyłki z towarem prosimy o dołączenie informacji zawierającej nazwisko, numer zamówienia, dowód sprzedaży (paragon lub faktura) oraz wypełniony formularz zwrotu/wymiany. Do pobrania poniżej.

6. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas do paczkomatów!

Pliki do pobrania

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...