Rękawiczki chłopiec

Rękawice chłopięce

Rękawice chłopięce znajdujące się w naszej ofercie pozwolą Twojemu dziecku cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu nawet w zimne, śnieżne, mokre czy wietrzne dni. Śnieżne szaleństwa staną się przyjemną zabawą bez zziębniętych rąk czy przemoczonych rękawiczek. Rękawice chłopięce, jakie pragniemy zaoferować, charakteryzują się wodoodpornością, komfortem użytkowania oraz wysoką oddychalnością. Dlatego sprawdzają się nawet podczas wymagających zabaw zimowych takich jak na przykład: snowboard, łyżwy, narty. Idealnie nadają się także do użytkowania na co dzień, ponieważ nie ograniczają ruchów dziecka. Szeroka gama stylistyki oraz modeli rękawic jakie proponujemy, zapewni odpowiedni wybór dla naszej pociechy.

Lepienie kulek ze śniegu, wspinaczki na górki czy murki oraz tysiąc innych aktywności na świeżym powietrzu to ulubione zimowe i jesienne zajęcia naszych pociech. Każda z nich jest oczywiście świetna, ale przy okazji może narażać na warunki atmosferyczne. Czy powinniśmy ich w takim razie zakazać? W żadnym wypadku!

Rękawiczki dla chłopca to podstawowy element ekwipunku każdego małego zdobywcy górskich szczytów. Chronią nie tylko przed zimnem i deszczem, ale również przed otarciami! W dobrych, odpowiednio wykonanych rękawiczkach chłopięcych można tak samo skutecznie wspinać się, co rzucać śnieżkami. Wiele z oferowanych przez nas modeli jest hydrofobowych, co oczywiście chroni naszego malucha przed przemoknięciem i znacznie przedłuża czas zabawy na świeżym powietrzu. No i ułatwia lepienie śnieżek!

Typów rękawiczek jest oczywiście cała masa, dlatego trzeba zastanowić się i wybrać ten najbardziej odpowiedni. Nie zawsze dobrym rozwiązaniem będą grube i masywne rękawice śnieżne, skoro mamy zamiar robić w nich rzeczy niezbyt ekstremalne. Po prostu dopilnujmy, by rękawice chłopięce pasowały do sytuacji!

Wybierz rękawiczki chłopięce idealnego dla Twojej pociechy lub pozwól jej zdecydować samodzielnie!

Produktów na liście: 1

Rękawice COL CC9012 Toddler

85.00PLN 65.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Rękawice COL CC9012 Toddler canvas2 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...