Śpiwory puchowe

Wszyscy wiemy, że podczas górskich wędrówek, zarówno tych ekstremalnych, jak i tych mniej wymagających, odpoczynek gra kluczową rolę. Bez regeneracji nie odzyskamy sił i zapału do dalszego zdobywania szczytów. Spokojny sen podczas wyprawy jest na wagę złota! Dobry śpiwór to gwarancja spokojnego i wygodnego snu po wymagających wędrówkach po zboczach gór czy też terenie nizinnym. W pierwszej kolejności, przed wyborem odpowiedniego śpiwora, należy zdecydować, w jakich warunkach będziemy z niego korzystać. To ważne, czy śpiwór służyć ma nam tylko okazjonalnie, pod namiotem, do przenocowania w schronisku czy też na mroźnym, wysokogórskim biwaku. Oprócz śpiworów puchowych, w naszej ofercie znajdziecie także śpiwory syntetyczne, które również podniosą komfort snu i zagwarantują zasłużony odpoczynek po wysiłku.

Idealny komfort snu w śpiworze puchowym

Sen dodaje sił. A zdrowy i komfortowy sen dodaje tych sił jeszcze więcej! Każdy, kto kilka czy kilkanaście lat temu próbował swoich sił w biwakowaniu, górskich wędrówkach czy po prostu dowolnej aktywności, która zakłada nocowanie poza własnym łóżkiem, spotkał się pewnie ze śpiworami. Czyżby nie było to najprzyjemniejsze doświadczenie? Kiedyś śpiwory kojarzyły się raczej z nieprzyjemnym w dotyku, nieoddychającym materiałem, który niezależnie od naszych chęci, cały czas się skręcał i zwijał.

Optymalna temperatura snu w śpiworze puchowym

Na szczęście te czasy dawno się skończyły! Obecnie mamy na rynku świetne śpiwory puchowe, które niczym nie przypominają swoich dawnych odpowiedników. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowane przeważnie przez pasjonatów dla pasjonatów. Nowoczesne, puchowe wypełnienia gwarantują ciepło i komfort niezależnie od tego, jak zimno jest wokół nas. Poprawiono również to, co bardzo dawało się we znaki, czyli właściwie zerową oddychalność takich śpiworów. Dzięki temu nie obudzimy się w środku nocy mokrzy od potu!

Postaw na komfort. Postaw na wysokiej jakości śpiwory turystyczne.

W ofercie dostępne są śpiwory marki: Mountain Hardwear

Produktów na liście: 3

Śpiwór MHW Hibachi 32 OU8497

1 000.00PLN 699.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Śpiwór MHW Hibachi 32 OU8497 hibachi ikona produktu
Zobacz szczegóły

Śpiwór MHW Ghost -40 OU8515

4 100.00PLN 3 600.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Śpiwór MHW Ghost -40 OU8515 gh ikona produktu
Zobacz szczegóły

Śpiwór MHW Phantom Alp.OT8793

2 650.00PLN 2 099.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Śpiwór MHW Phantom Alp.OT8793 1891221_704_a1 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...