Śpiwory Puchowe

Wszyscy wiemy, że podczas górskich wędrówek, zarówno tych ekstremalnych, jak i tych mniej wymagających, odpoczynek gra kluczową rolę. Bez regeneracji nie odzyskamy sił i zapału do dalszego zdobywania szczytów. Spokojny sen podczas wyprawy jest na wagę złota! Dobry śpiwór to gwarancja spokojnego i wygodnego snu po wymagających wędrówkach po zboczach gór czy też terenie nizinnym. W pierwszej kolejności, przed wyborem odpowiedniego śpiwora, należy zdecydować, w jakich warunkach będziemy z niego korzystać. To ważne, czy śpiwór służyć ma nam tylko okazjonalnie, pod namiotem, do przenocowania w schronisku czy też na mroźnym, wysokogórskim biwaku. Oprócz śpiworów puchowych, w naszej ofercie znajdziecie także śpiwory syntetyczne, które również podniosą komfort snu i zagwarantują zasłużony odpoczynek po wysiłku.

W ofercie dostępne są śpiwory marki: Mountain Hardwear

Produktów na liście: 1

Śpiwór MHW Wraith SL-20 OU8415

2 600.00PLN1 820.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Śpiwór MHW Wraith SL-20 OU8415 OU8516_799_f ikona produktu
Zobacz szczegóły

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie