Akcesoria odzieżowe

Każdy sportowiec nie może się obejść bez odpowiednich akcesoriów sportowych, które zwiększają zdecydowanie komfort i wygodę uprawiania różnego rodzaju sportów górskich. W ofercie znaleźć można paski, woreczki na magnez wykorzystywane w spinaczce, frotki ułatwiące szybkie wytarcie potu z czoła czy też bandany chroniące od zimna i wiatru w mroźne dni. Dobór odpowiedniego sprzętu, gadżetów i akcesoriów odzieżowych nie tylko sprawi, że wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna będzie dużo przyjemniejsza, a czasem także i bezpieczniejsza, ale także dzięki nim zyskasz modny wygląd. Przeanalizuj dobrze swoje potrzeby i wymagania, by dobrać dokładnie to, co usprawni Twoją wspinaczkę, wyprawę górską czy narciarstwo.

W ofercie akcesoriów są takie marki jak: Odlo, Edelrid, Marmot czy Under Armour

Filtr produktów:
Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena: - X
Sortuj po: X

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie