Sprzęty lawinowe

Sprzęty lawinowe

W naszej ofercie znajdują się najpotrzebniejsze sprzęty lawinowe dla każdego wytrwanego podróżnika. Przejście wymarzoną trasą musi odbywać się w bezpieczny sposób, dlatego tak ważne podczas wyprawy są sprzęty lawinowe. Łopata śnieżna czy czekan okażą się niezastąpione podczas samotnej, czy kilkuosobowej wyprawy z dala od zatłoczonych szlaków. Zima to piękna pora roku, jednak potrafi być sroga i nieprzewidywalna. Dlatego tak ważne jest, aby podczas lawiny mieć wyjście awaryjne oraz odpowiedni do tego sprzęt. Zimowe krajobrazy kuszą swoim pięknem, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie i odpowiednim sprzęcie, które często ratuje życie. Sonda lawinowa, śnieżna łopata, czekan czy detektor lawiny to rzeczy, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego miłośnika zimowych eskapad. Proponowany przez nas sprzęt lawinowy jest lekki i kompaktowy, a jednocześnie trwały. Pamiętajmy o tym, że tylko profesjonalny sprzęt pozwala na przeżycie podczas lawiny.

Bezpieczeństwo ponad wszystko
W każdym sporcie powinniśmy stawiać bezpieczeństwo za swój priorytet. Zwłaszcza, jeśli mowa o tych dyscyplinach, które zaliczane są do ekstremalnych. Z pewnością należy do nich wspinaczka górska. Chodzenie po górach związane jest z ryzykiem różnych wypadków lub możliwością wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności w postaci np. zagrożenia lawiną.

Wyjście awaryjne

Nieprzewidziana zmiana warunków atmosferycznych potrafi zaskoczyć i tym samym wprowadzić w stan poddenerwowania i niemoc każdego podróżnika. Przed wyruszeniem w zimową wyprawę po górach, należy więc pomyśleć o sprzętach, które mogą przydać się w trakcie kryzysu. Należą do nich z pewnością łopata śnieżna i czekan. Oprócz tego, niezastąpiona może okazać się sonda lawinowa i detektor lawinowy.

Na wszelki wypadek
Sprzęty przeciwlawinowe dostępne w naszym sklepie internetowym są niezawodne i wykonane z solidnych materiałów. Oprócz tego, cechuje je lekkość, kompaktowość i trwałość. Ich obecność w plecaku jest praktycznie niewyczuwalna, a może uratować życie.

Produktów na liście: 3

Detektor PIEPS Micro BT

1 550.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Detektor PIEPS Micro BT micro_display_rgb ikona produktu
Zobacz szczegóły

Łopata PIEPS C720

345.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Łopata PIEPS C720 shovel_c720_eingezogen_rgb ikona produktu
Zobacz szczegóły

Łopata PIEPS T640

260.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Łopata PIEPS T640 pieps_shovel_t640_compact_rgb_web ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...