Buty wspinaczkowe damskie

Jeśli jesteś wielbicielką wspinaczek, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem podczas wspinaczki są odpowiednie dobrane buty. Podczas każdego stawianego kroku bardzo ważna jest wygoda, bezpieczeństwo oraz precyzja, jaką zapewnia obuwie. Profesjonalne obuwie wspinaczkowe powinno być idealnie dopasowane do stopy, mieć znakomitą przyczepność, zapewnić stabilizację kostki, posiadać antypoślizgową podeszwę oraz zapewniać użytkownikowi precyzję ruchu. Takie właśnie są buty wspinaczkowe damskie znajdujące się w naszej ofercie. Odpowiednie buty to najważniejszy ekwipunek każdej kobiety oddającej się wspinaczką górskim, dlatego w naszym sklepie są buty zapewniające bezpieczeństwo, komfort oraz precyzję ruchów.

Produktów na liście: 2

Buty wsp ROCK PILLARS Gym Vis

199.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Buty wsp ROCK PILLARS Gym Vis ROCK PILLARS MOAB ikona produktu
Zobacz szczegóły

Buty wsp ROCK PILLARS Moab Vel

229.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Buty wsp ROCK PILLARS Moab Vel moab vc ikona produktu
Zobacz szczegóły

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie