Buty wspinaczkowe damskie

Jeśli jesteś wielbicielką wspinaczek, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem podczas wspinaczki są odpowiednie dobrane buty. Podczas każdego stawianego kroku bardzo ważna jest wygoda, bezpieczeństwo oraz precyzja, jaką zapewnia obuwie. Profesjonalne obuwie wspinaczkowe powinno być idealnie dopasowane do stopy, mieć znakomitą przyczepność, zapewnić stabilizację kostki, posiadać antypoślizgową podeszwę oraz zapewniać użytkownikowi precyzję ruchu. Takie właśnie są buty wspinaczkowe damskie znajdujące się w naszej ofercie. Odpowiednie buty to najważniejszy ekwipunek każdej kobiety oddającej się wspinaczką górskim, dlatego w naszym sklepie są buty zapewniające bezpieczeństwo, komfort oraz precyzję ruchów.

Filtr produktów:
Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena: - X
Sortuj po: X

Buty wspinaczkowe EDELRID Typhoon

380.00PLN 269.00PLN
Buty wspinaczkowe EDELRID Typhoon typhoon edelrid ikona produktu

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie