Pokrowce na plecak

Podczas pieszych wycieczek czy jazdy na rowerze jesteśmy narażeni na zmienne warunki pogodowe. Nieprzewidziany deszcz nie zagraża tylko nam, również i nasz ekwipunek może ulec zamoczeniu. Pokrowce przeciwdeszczowe zapewnią ochronę przed wodą, która może dostać się do naszych rzeczy, sprzętu elektronicznego czy innych przedmiotów znajdujących się w naszym plecaku. Przewidywalność takich sytuacji jest niezwykle istotna, dlatego warto zaopatrzyć się w nieprzemakalny pokrowiec. Ma on za zadanie ochronić nasz plecak przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi i zapobiegać przemoczeniu się naszego ekwipunku. Wodoszczelny pokrowiec to obowiązkowy element każdej wyprawy - nigdy nie wiesz jak bardzo zmieni się pogoda, dlatego należy być przygotowanym na każdą ewentualność.

Filtr produktów:
Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena: - X
Sortuj po: X

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie