Kuchenki turystyczne

Kuchenki turystyczne

Kuchenki turystyczne to nieodłączny element wypraw outdoorowych i nie tylko. Świetnie sprawdzą się także na ogródku działkowym, z łatwością przygotujesz na niej posiłek czy też podgrzejesz wodę. Kuchenki można podzielić na te zasilane paliwem gazowym lub płynnym. Kuchenki gazowe są lekkie, łatwe w obsłudze i nie brudzą naczyń, natomiast kuchenki zasilane paliwem płynnym mają lepszą sprawność. Kuchenki turystyczne są lekkie, proste w użyciu, posiadają regulowany płomień. Nie musisz martwić się brakiem możliwości przygotowania ciepłego posiłku - zawsze w każdej chwili możesz wyciągnąć swoją małą kuchnię z plecaka i cieszyć się dobrym jedzeniem w każdych warunkach.

W terenie nie zawsze są warunki do tego, by przygotować dobre, bezpieczne ognisko, a mimo tego, chcemy zjeść coś ciepłego lub napić się herbaty. Wyjściem w takiej sytuacji jest kuchenka turystyczna! Sprzęt taki jest stosunkowo lekki i gwarantuje możliwość przygotowania posiłku czy napojów, niezależnie od dostępu do drewna czy rozpałki.

Najczęściej spotykane kuchenki turystyczne to modele gazowe. Są lekkie i proste w użyciu, a ze względu na solidność, trudne do uszkodzenia. Jak działa kuchenka turystyczne? Zakupiony wcześniej palnik podłączamy do zakupionej lub wypożyczonej wcześniej butli z gazem. Jeśli jej nie mamy, bez problemu możemy nabyć ją na stacjach benzynowych lub w popularnych punktach turystycznych. Gotowy zestaw jest bajecznie prosty w użyciu i wbrew pozorom, bardzo bezpieczny. Oczywiście należy zachować ostrożność - rozsądne korzystanie z tego sprzętu na pewno nie doprowadzi do wypadku.

Kuchenki turystyczne to prosty i bezpieczny sposób na dostęp do ciepłych potraw i posiłków, kiedy tylko będziemy mieli na nie ochotę! Sprawdzą się nie tylko na biwaku, ale i w ogródku działkowym!

Produktów na liście: 2

Kuchenka Fire Maple FMS 102

110.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Kuchenka Fire Maple FMS 102 fms 102 588434_1800x1800 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Kuchenka Fire Maple FMS X3

320.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Kuchenka Fire Maple FMS X3 fixed star 3 solo cooking system 821804_1800x1800 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...