O nas

Już od roku 1989 dostarczamy na rynek najwyższą jakość produktów outdoorowych. Nasza ekipa to nie tylko pracownicy, gdyż każdy z nas interesuje się sportami outdoorowymi i dokładnie wiemy czego potrzebują nasi klienci. Oferujemy brandy tylko najwyższej półki, ponieważ w górach nie ma miejsca na kompromisy a każdy malutki szczegół może nabrać olbrzymiego znaczenia i zaważyć na powodzeniu waszego przedsięwzięcia. Aby nie być gołosłownymi, chcielibyśmy zaznaczyć, że z naszego asortymentu korzystają ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego. W naszej dystrybucji znajdują się marki stanowiące czołówkę światowych firm górskich m.in.: Lowa, OspreyVaude, Ternua, Lorpen, oraz nasza autorska marka RMD, a w ofercie sprzedażowej można doszukać się wielu innych, aby każdy mógł znaleźć coś dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze sklepy znajdują się w większości w Zakopanem, posiadamy także mały sklep prezentacyjny w budynku naszej siedziby w Mikołowie. Zobacz gdzie mamy "nasze sklepy"

 

Alpinsport.pl - Sklep on-line
e-mail: web @ alpinsport.pl
www.alpinsport.pl
fb.me/AlpinSportPL

Właścicielem sklepu jest:

ALP Sp. z o.o. ul. Rybnicka 20 43-190 Mikołów
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000165096
NIP 634-249-76-04 REGON 278066816 Kapitał Zakładowy 147.000,00 PLN

tel:. 32 738 50 80
fax:. 32 738 48 15
e-mail: biuro @ alpinsport.pl
www.alpinsport.pl

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...