Gogle

Każdy miłośnik zimowych sportów wie, jak ważny na stoku jest dobry i idealnie dopasowany do potrzeb sprzętu. Zimowe gogle skutecznie ochronią Cię przed nadmiernym nasłonecznieniem, mroźnym wiatrem, padającym śniegiem czy deszczem. Dzięki temu bez przeszkód możesz cieszyć się swoim ulubionym sportem: narciarstwem czy snowboardingiem. Wypoczynek w górach z wykorzystaniem specjalistycznych gogli zimowych stanie się dużo bardziej komfortowy. Wysokiej jakości materiały o wysokiej trwałości, odpowiednie technologie tworzenia soczewek i innowacyjne systemy wentylacji zapewnią Ci nieparujące gogle, szybko dostosowujące się do warunków pogodowych, które służyć Ci będą przez długie lata! W Alpin Sport znajdziesz gogle narciarskie różnego typu i w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu znajdziesz produkt, który spełni Twoje wymagania i odpowie na Twoje potrzeby.

Gogle narciarskie zapewniają wyraźną widoczność

Stoki narciarskie to nieodzowny element wielu zimowisk i urlopów. Zjazdowe szaleństwo jest jeszcze lepsze, gdy jesteśmy wyposażeni w odpowiedni sprzęt narciarski. Kurtki, spodnie, bielizna termoaktywna nie wystarczą. Konieczne są profesjonalne gogle narciarskie!

Gogle odporne na uszkodzenia

Tego typu akcesoria narciarskie muszą być wytrzymałe i dobrze znosić ekstremalne warunki atmosferyczne. W tak rozbudowanym segmencie rynku, jakim są akcesoria na narty łatwo znaleźć coś, co nie spełni naszych oczekiwań i przysporzy sporo stresu. Wybierając dobry sprzęt zyskamy pewność, że będzie nam służył latami i ominie nas jego niepotrzebna i często kosztowna wymiana. W zamian otrzymamy produkt wysokiej jakości, który nas nie zawiedzie.

Gogle snowboardowe idealne na stok

Nowoczesne technologie, wyprofilowane, antyrefleksyjne soczewki, izolacja i kilka punktów regulacji pasków. To wszystko i wiele więcej oferują gogle na narty, które możecie odkryć w naszym sklepie. Znajdźcie coś, co idealnie pasuje do Was i waszego stylu na stoku. Wyróżnijcie się i nie dajcie o sobie zapomnieć!

Produktów na liście: 1

Gogle UVEX Skyper P

360.00PLN 249.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Gogle UVEX Skyper P 550444_1030 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...