Wymiana

WARUNKI WYMIANY:

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni wymienić towar na inny. Konsument może wymienić towar składając stosowne oświadczenie na piśmie - formularzu, który jest do pobrania poniżej .

2. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa wymiany, towar odsyłasz na własny koszt. Wymieniany towar proszę odesłać na adres sklepu który realizował dane zamówienie z dopiskiem: "WYMIANA". Adres ten widnieje na paragonie/fakturze dołączonego do zamówienia!

3. NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM!!!

4.Sklep dokona sprawdzenia odesłanego produktu i jeżeli towar spełnia ww. wymagania to zgodnie z formularzem wyśle wymieniany towar.

5. Do przesyłki z towarem prosimy o dołączenie informacji zawierającej nazwisko, numer zamówienia, dowód sprzedaży (paragon lub faktura) oraz wypełniony formularz wymiany. Do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...