Wymiana

WARUNKI WYMIANY:

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni wymienić towar na inny. Konsument może wymienić towar składając stosowne oświadczenie na piśmie - formularzu, który jest do pobrania poniżej .

2. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa wymiany, towar odsyłasz na własny koszt. Wymieniany towar proszę odesłać na adres sklepu który realizował dane zamówienie z dopiskiem: "WYMIANA". Adres ten widnieje na paragonie/fakturze dołączonego do zamówienia!

3. NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM!!!

4.Sklep dokona sprawdzenia odesłanego produktu i jeżeli towar spełnia ww. wymagania to zgodnie z formularzem wyśle wymieniany towar.

5. Do przesyłki z towarem prosimy o dołączenie informacji zawierającej nazwisko, numer zamówienia, dowód sprzedaży (paragon lub faktura) oraz wypełniony formularz wymiany. Do pobrania poniżej.

6. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas do paczkomatów!

Pliki do pobrania

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...