Buty wspinaczkowe męskie

Wspinaczkowe buty męskie to obowiązkowe wyposażenie każdego miłośnika wspinaczki. Nieważne na jakim poziomie zaawansowania jesteś - czy dopiero zaczynasz, czy może uprawiasz wspinaczkę profesjonalną. Każda wspinaczka, zarówno ta górska, boulderowa czy po sztucznych ściankach w specjalnych centrach sportowych wymaga od użytkownika odpowiedniego przygotowania i niezbędnego sprzętu. Dobre przygotowanie do wspinaczki pozwoli Ci na bezpieczną aktywność i czerpanie z niej pełnej przyjemności i satysfakcji. Buty do sportów wyczynowych, takich jak wspinaczka, powinny być dobrze dopasowane i stosunkowo ciasne, by pozwolić na precyzję i stabilność każdego kroku. Oprócz tego, buty wspinaczkowe muszą charakteryzować się wysoką przyczepnością i dobrym tarciem. Dopasuj swoje idealne buty do wspinaczki i osiągnij z nimi szczyt!

Buty wspinaczkowe męskie to produkty dla ludzi chcących sprawdzić się na trudniejszych trasach i w wyższych górach. Oczywiście równie dobrze sprawdzą się w bardziej rekreacyjnych zastosowaniach, jednak ich potencjał pozwala na znacznie więcej.

Buty do wspinaczki dla mężczyzn to sprzęt już właściwie profesjonalny. Zaprojektowany tak, by ich użytkownik mógł dać z siebie wszystko, nie patrząc na ograniczania ekwipunku. Co odróżnia typowe buty turystyczne od takiego obuwia? Między innymi ich bardzo dokładne dopasowanie. Muszą one bardzo ciasno przylegać do nogi, ponieważ w ekstremalnych warunkach zwiększanie powierzchni, której potrzebujemy, by się oprzeć może być bardzo kłopotliwe. Dlatego też, nasze kroki muszą być możliwie jak najdokładniejsze, a buty górskie powinny nam w tym pomóc.

Inną sprawą jest odporność na warunki atmosferyczne. Buty wspinaczkowe, które zabieramy w góry muszą być całkowicie wodo i śniegoodporne. Przedostanie się wody do środka, zwłaszcza w niskich temperaturach może być prostą drogą do przeziębienia lub poważniejszych chorób.

Postaw na jakość, pewność i niezawodność! Znajdź męskie buty do wspinaczki idealne dla Ciebie!

W ofercie znajdziesz buty takich marki EDELRID.

Produktów na liście: 2

Buty MONTURA Vertigo GTX

1 250.00PLN999.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Buty MONTURA Vertigo GTX b ikona produktu
Zobacz szczegóły

Buty MONTURA Yaru Tekno GTX

790.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Buty MONTURA Yaru Tekno GTX 19sm_s4ga00x_8310_esterno ikona produktu
Zobacz szczegóły

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie