Co zabrać do plecaka turystycznego na wycieczkę w góry?

2017-07-27

Lato sprzyja wszelkim aktywnościom dlatego wiele osób w wolnym czasie decyduje się wybrać na górską wycieczkę. Nie mając jakiegokolwiek doświadczenia w tym zakresie, często zapominają one o podstawowym wyposażeniu. Odpowiedni ekwipunek pomoże nam uniknąć wielu niesprzyjających zdarzeń i zapewni poczucie bezpieczeństwa. To ważne, aby odpowiednio spakować nasz plecak bo dzięki temu wyprawa przebiegnie w sposób przyjemny i komfortowy, a my nie zostaniemy w żaden sposób zaskoczeni nieoczekiwaną sytuacją.

Przejdź do wpisu »

Czym różni się windstopper od softshella?

2017-07-17

Próbując dokonać idealnego wyboru odzieży sportowej, można dostać bólu głowy od ilości technologii w nich zastosowanych. Ilość membran, warstw, specjalistycznych materiałów… Czasem łatwiej odnaleźć się w fizyce kwantowej, niż w sklepach z odzieżą!

Przejdź do wpisu »

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie