Blog turystyczny

Jaka kurtka w góry do 2 tys.? Przegląd i propozycje zimowych kurtek dla profesjonalistów

2022-09-26

Uwaga, wyruszamy w góry! Także pakujemy prowiant, ciepłą herbatę, bluzę na wypadek, gdyby zrobiło się chłodniej i kurtkę – to każdy z nas wie. Natomiast nie każdy wie, jaką kurtkę wybrać, aby zmieścić się w 2 000 złotych, dlatego przychodzimy na ratunek z naszym małym przeglądem.

Przejdź do wpisu »

Buty dla biegaczy – co warto wiedzieć przed zakupem?

2022-09-06

Odpowiednie buty do biegania są najważniejszym elementem ubioru biegacza. To one chronią przed niepotrzebnymi kontuzjami i sprawiają, że treningi są przyjemniejsze i bardziej efektywne. Jednak wielu, zwłaszcza początkujących biegaczy, zastanawia się, co warto wiedzieć przed zakupem takiego obuwia. Buty na pewno nie zrobią za nas treningu i nie wyleczą z kontuzji, ale z pewnością przyczyniają się do komfortu i bezpieczeństwa podczas biegu. Do ich zakupu warto więc podejść racjonalnie. Czym kierować się przy zakupie butów do biegania? Sprawdźmy to!

Przejdź do wpisu »

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...