Blog turystyczny

Berghaus – sprawdź ofertę zaawansowaną technologicznie

2022-05-27

Berghaus to brytyjska marka produkująca odzież turystyczną, obuwie oraz akcesoria sportowe, która powstała w 1966 roku. Została założona przez dwóch alpinistów – stąd też wzięła się jej nazwa, która w języku niemieckim oznacza: schronisko górskie. Oferta marki stworzona jest dla osób, które na co dzień korzystają z funkcjonalnego sprzętu i potrzebują specjalnie dopasowanej odzieży. Można w niej znaleźć nie tylko produkty przystosowane do konkretnej grupy odbiorców, ale również wysokiej jakości odzież turystyczną.

Przejdź do wpisu »

Kaski wspinaczkowe - bezpieczeństwo na 1 miejscu!

2022-05-27

W górach panują nieobliczalne warunki – to jasne. Nie dość, że warunki atmosferyczne czasami narzucają poziom trudności wyprawy, to wspinając się, tym bardziej jesteś narażony na ryzyko urazu. Bynajmniej nie oznacza to, że masz rezygnować z takiej przygody! Wystarczy odpowiednio się przygotować i zadbać o swoje bezpieczeństwo. Lubisz wspinaczkę? Ten wpis jest dla Ciebie!

Przejdź do wpisu »

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...