Jakiego rodzaju technologie są stosowane w produktach marki Under Armour?

2019-02-15

Under Armour to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją odzieży i obuwia sportowego. Od momentu założenia w 1996 roku przez Kevina Planka, firma zdobyła popularność na całym świecie i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek tego typu asortymentu.

Przejdź do wpisu »

Co należy wziąć ze sobą, idąc zimą w góry?

2019-01-29

Prawdziwi miłośnicy górskiej wspinaczki nie rezygnują z niej nawet wtedy, kiedy warunki atmosferyczne temu nie sprzyjają. Zima to okres, w którym widoki w górach są przepiękne, jednak niebezpieczeństwo wzrasta wraz ze spadkiem temperatury. Turyści muszą mierzyć się wówczas z ostrym mikroklimatem, dynamicznym wiatrem, zaspami śniegu, a także z oblodzeniem. Aby uniknąć wypadku i związanych z nim przykrych konsekwencji, należy zwrócić szczególną uwagę na to, co zabierzemy ze sobą, idąc w góry.

Przejdź do wpisu »

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie