Jak trzeba się przygotować na zimowe wędrówki po górach?

2018-12-04

Zimowa pora roku zawsze przyciąga mnóstwo turystów na szlaki. Mało kto przecież nie chciałby rozkoszować się pięknymi, zimowymi widokami górskimi. Trzeba jednak pamiętać, że bez odpowiedniego przygotowania, nie możemy udać się na górską wędrówkę, gdyż może być to bardzo niebezpieczne. Dobre przygotowanie to priorytet, więc postaramy się podpowiedzieć o czym należy pamiętać i co wziąć pod uwagę, kiedy planujemy zimowy trekking.

Przejdź do wpisu »

Jaką kurtkę z softshellem wybrać?

2018-11-19

Softshell stanowi praktyczną alternatywę dla odzieży typu hardshell, składającej się z trzech warstw: bielizny termoaktywnej, warstwy ocieplającej oraz kurtki z membraną. Kurtka wykonana z tej tkaniny, pozwala ograniczyć ilość zakładanych na siebie warstw oraz zachować nieograniczoną swobodę ruchów. Jej główną zaletą jest jednak doskonała oddychalność, a także ochrona przed wiatrem.


Na przestrzeni ostatnich lat, softshell sukcesywnie zdobywa coraz więcej zwolenników, co nie umknęło uwadze producentów, którzy nieustannie poszerzają swoją ofertę o produkty wykonane właśnie z tej tkaniny. Jeśli zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze kurtki z softshellem, przeczytaj poniższy wpis i zaufaj naszemu doświadczeniu!

Przejdź do wpisu »

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie