Wspinaczka via ferrata - co to jest?

2018-08-09

Poszukując nowych wrażeń górskich, zapewne każdy z Was natknął się na określenie “via ferrata”. Wydaje się, że to wyrażenie skrywa pod swoja tajemniczą nazwą niezwykłą wyprawę otwierającą nowe horyzonty. I my możemy zagwarantować, że przy wspinaczce via ferrata każdy, mniej lub bardziej doświadczony miłośnik wspinaczki, znajdzie coś dla siebie.

Przejdź do wpisu »

Gdzie wypożyczyć sprzęt górski w Zakopanem?

2018-08-09

Zamierzasz wybrać się do Zakopanego, żeby pooddychać świeżym górskim powietrzem, aktywnie spędzić czas i oczywiście zdobyć kilka szczytów? Niezależnie od tego, czy jesteś nastawiony na intensywne spacery, wymagającą wspinaczkę czy górskie biegi, jedno jest pewne — potrzebujesz sprzętu, na którym będziesz mógł polegać! Nie wszyscy jednak posiadają cały jego komplet, w związku z czym muszą się odpowiednio doposażyć jeszcze przed wyjściem na szlak. Najwygodniej i najszybciej jest skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu — ale jak znaleźć najlepszą?

Przejdź do wpisu »

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie