Namioty turystyczne - jak wybrać namiot?

2018-07-13

Jeśli nie lubisz wakacji all-inclusive, a jesteś człowiekiem o naturze podróżnika, to z pewnością wiesz jakie uczucie wolności towarzyszy wyprawom w dzikie tereny. Jesteś zdany wtedy tylko na siebie, na swoje umiejętności i zdolności przetrwania. W czasie takich wycieczek czy też zwykłego biwakowanie niezbędny jest namiot turystyczny. Dzisiaj poradzimy jak taki namiot wybrać.

Przejdź do wpisu »

Okulary rowerowe - jakie okulary na rower?

2018-07-10

Fantastycznie jest poczuć wiatr we włosach oraz fizycznie zmierzyć się z terenem podczas wypraw rowerowych. Nie ważne czy uprawiamy ten sport wyczynowo czy rekreacyjnie, na kolarzówce, rowerze górskim czy rowerze miejskim. Wszystkie te aktywności dają nieopisaną radość, a przy okazji spędzamy czas wśród uroków letniej przyrody. Warto, aby uprawiany przez nas sport był jak najbardziej bezpieczny, a niezbędnym akcesorium podczas rowerowych przebieżek są właśnie okulary. W tym wpisie podpowiemy, jak dobrać odpowiednie okulary na rower.

Przejdź do wpisu »

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie