Dostępne marki turystyczne

Internetowy sklep górski Alpin Sport to co najmniej kilka solidnych filarów, które dają nam przewagę nad konkurencją. Jedną i najważniejszą z nich są marki sportowe światowej klasy. Zespół Alpin Sport wybiera tylko marki turystyczne, które są sprawdzone, wielokrotnie testowane w najbardziej wymagających warunkach, a przede wszystkim - z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Każdy producent ubrań sportowych czy producent butów sportowych jest testowany przez naszych pracowników - nie sprzedajemy czegoś, co nie jest warte swojej ceny, dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze marki produktów turystycznych.

Dzięki temu wiemy, że wszystko, co znajdziecie w sklepie internetowym Alpin Sport spełni Wasze oczekiwania i nie zawiedzie Was nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Wspinaczka wysokogórska, sporty wyczynowe czy aktywność fizyczna w trudnych warunkach musi być przede wszystkim bezpieczna, o czym doskonale wiedzą producenci i ich marki ubrań sportowych. Każdego dnia staramy się, by konkretna marka obuwia sportowego zapewniała Wam świetną przyczepność, izolację i amortyzację każdego kroku, zaś by wybrana przez was marka odzieży sportowej chroniła przed utratą ciepła przy chłodzie, zapewniała odpowiednią wentylację podczas wysiłku czy zabezpieczała przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Marki odzieżowe, marki butów sportowych czy marki butów górskich w naszej ofercie znane są ze swoich produktów najwyższej jakości. Innowacyjne technologie, nowoczesne surowce i materiały, a także rewolucyjne systemy - dzięki temu obuwie i odzież wspiera Was podczas każdego rodzaju aktywności, czy to na lądzie, w wodzie czy w powietrzu! Nieważne, czy uprawiasz wymagające sporty, czy po prostu uwielbiasz piesze wędrówki, żeglarstwo, biwakowanie czy jazdę na rowerze - w Alpin Sport znajdziesz nie tylko znane marki odzieży sportowej, ale także renomowane marki odzieży turystycznej, które zagwarantują Ci niezwykle funkcjonalne produkty.

Ochrona przed chłodem, dobra wentylacja, odprowadzanie potu, doskonała przyczepność, wodoodporność, wiatroszczelność, dobra stabilizacja kostki czy po prostu świetny wygląd - właśnie to gwarantuje każda marka ubrań sportowych oraz producenci obuwia sportowego z naszej oferty!

Marka AKU
AKU
Marka ASICS
ASICS
Marka AUSTRIALPIN
AUSTRIALPIN
Marka BERGHAUS
BERGHAUS
Marka BLACK DIAMOND
BLACK DIAMOND
Marka BUFF
BUFF
Marka CAMP
CAMP
Marka CEBE
CEBE
Marka COLUMBIA
COLUMBIA
Marka COROS
COROS
brak obrazka xx
DMM
Marka EDELRID
EDELRID
Marka EISBAR
EISBAR
Marka GARMIN
GARMIN
Marka GRIVEL
GRIVEL
Marka Gumbies
Gumbies
Marka HiMountain
HiMountain
brak obrazka xx
HOKA
Marka HOKA ONE ONE
HOKA ONE ONE
Marka HYDRAPAK
HYDRAPAK
Marka ICEBREAKER
ICEBREAKER
Marka IKASPORT
IKASPORT
Marka JULBO
JULBO
Marka KAMBUKKA
KAMBUKKA
brak obrazka xx
KANTEEN
Marka KEEN
KEEN
Marka KLEAN KANTEEN
KLEAN KANTEEN
Marka KOMPERDELL
KOMPERDELL
Marka LA SPORTIVA
LA SPORTIVA
Marka LEKI
LEKI
Marka LIFESYSTEMS
LIFESYSTEMS
Marka LORPEN
LORPEN
Marka LOWA
LOWA
Marka MARMOT
MARMOT
Marka MEINDL
MEINDL
Marka MILO
MILO
Marka MIZU
MIZU
Marka MONTRAIL
MONTRAIL
Marka MONTURA
MONTURA
Marka MOUNTAIN HARDWEAR
MOUNTAIN HARDWEAR
Marka NECCO
NECCO
Marka NIKWAX
NIKWAX
brak obrazka xx
NITE IZE
Marka ODLO
ODLO
Marka OSPREY
OSPREY
Marka PATAGONIA
PATAGONIA
Marka PETZL
PETZL
Marka PIEPS
PIEPS
Marka REUSCH
REUSCH
Marka RMD
RMD
Marka SCARPA
SCARPA
Marka SeaToSummit
SeaToSummit
Marka SIGG
SIGG
Marka SMARTWOOL
SMARTWOOL
Marka SOREL
SOREL
brak obrazka xx
SPHERE PRO
Marka Summit Series THE NORTH FACE
Summit Series THE NORTH FACE
Marka TERNUA
TERNUA
Marka TEVA
TEVA
Marka THE NORTH FACE
THE NORTH FACE
brak obrazka xx
THE NORTH FACE SUMMIT
Marka TOKO
TOKO
Marka UNDER ARMOUR
UNDER ARMOUR
Marka UVEX
UVEX
Marka VAUDE
VAUDE

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...