Kosmetyczki

Dłuższe wyprawy wcale nie muszą oznaczać, że musisz rezygnować ze swoich ulubionych produktów pielęgnacyjnych! Nie ważne czy jesteś na dwudniowej wycieczce czy miesięcznej podróży, zachowaj Twoje kosmetyki w idealnym porządku. Dzięki kosmetyczce górskiej będą one zawsze w jednym miejscu, gotowe do użycia oraz zabezpieczone przed rozlaniem się lub innymi uszkodzeniami. Produkty dostępne w naszej ofercie posiadają wiele udogodnień, m.in haczyki do zawieszenia kosmetyczki czy lusterka, dzięki którym można zachować wygląd nawet w najabrdziej ekstremalnych warunkach. Kosmetyczki wykonane są z wytrzymałych materiałów, posiadają wiele kieszonek, które bezpiecznie zachowają Twoje kosmetyki oraz odprowadzą nadmiar wilgoci. Problemy z wysuszoną skórą? Oparzenia słoneczne? Teraz znajdziesz je bez problemu w Twoim plecaku!

Filtr produktów:
Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena: - X
Sortuj po: X

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie