Kartusze, paliwa

Kartusz to pojemnik jednorazowego użytku fabrycznie napełniony gazem. Podstawowym parametrem określającym wybór dobrego kartusza jest moc palnika, wyrażona w watach. Jeśli zależy nam na jak najszybszym gotowaniu wody, tym większą moc powinniśmy wybrać. Bardzo ważne jest, aby kierować się również miejscami, w których będziemy go używać - góry, jeziora, lasy - w każdym z tych miejsc są inne warunki do gotowania! Wiesz, że będziesz w miejscu wietrznym, o niskich temperaturach i ciśnieniu? Wybierz ten, o dużej mocy. Jeśli natomiast zamierzamy używać kuchenki w miejscach w miarę osłoniętych od wiatru i nie zależy nam na czasie, lecz na tym, aby paliwa starczyło na jak najdłużej – możemy spokojnie wybrać palnik o mniejszej mocy.

Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena:-X
Sortuj po:X
Produktów na liście: 2

Kartusz EDELRID 100g/178ml

16.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Kartusz EDELRID 100g/178ml 73307_000 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Kartusz EDELRID 230g/460ml

25.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Kartusz EDELRID 230g/460ml edelrid outdoor gas schraubkartusche uni 100 g er ikona produktu
Zobacz szczegóły

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie