Sztućce turystyczne, niezbędniki

Sztućce turystyczne

Dłuższy biwak i konieczność przygotowania sobie posiłku? Menażki i naczynia zajmują wystarczająco dużo miejsca w bagażu, a trzeba jeszcze pamiętać o sztućcach! W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór widelców, noży, łyżek oraz wielu innych niezbędników potrzebnych w trakcie spożywania posiłków. Nie musisz zabierać ze sobą całego kompletu, czasem wystarczy tylko jeden, uniwersalny. Niektóre z nich są zarówno widelcem, łyżką oraz nożem! Wykonane z wielu materiałów, od metalu aż po plastik, które z łatwością umyjesz i przechowasz w Twoim plecaku. Odporne na wysokie temperatury, idealne do dań zimnych, jak i tych przygotowanych nad ogniskiem.

Gdy podczas wyprawy uda nam się już przygotować posiłek, następnym wyzwaniem jest jego skonsumowanie. Branża akcesoriów turystycznych jest jednak przygotowana na takie ewentualności i oferuje nam cały wachlarz sztućców turystycznych i niezbędników.

Czym jest wspomniany niezbędnik? To zestaw sztućców przygotowany specjalnie do przenoszenia i używania w terenie. Najczęściej w jego skład wchodzi łyżka, widelec i nóż turystyczny. Charakterystyczne dla niezbędnika jest to, że jego sztućce są ze sobą w jakiś sposób połączone, tak, by nie przemieszczały się osobno w naszym bagażu. Czasami łączy je sznurek czy gumka, a czasami wsuwają się w siebie nawzajem.

Pomysłowym rozwiązaniem problemów związanych z noszeniem ze sobą kilku, różnych sztućców jest jeden, ale wielofunkcyjny! Produkt, o którym mowa to tak zwany spork! Niewielki gadżet łączący w sobie funkcjonalność noża i widelca, a czasami również łyżki. Przydaje się wszędzie tam, gdzie liczy się ograniczenie bagażu do minimum. Spork to również świetny i co najważniejsze - praktyczny gadżet dla każdego fana wypoczynku na świeżym powietrzu.

Produktów na liście: 2

Niezbędnik LFS

35.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Niezbędnik LFS blue ikona produktu
Zobacz szczegóły

Niezbędnik EDR Titan Triple

130.00PLN 95.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Niezbędnik EDR Titan Triple 73430_000 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...