LA SPORTIVA 5079_sportiva logo marki

Produkty marki LA SPORTIVA

La Sportiva, włoska marka wspiera miłośników dobrych butów już od 1928 roku, kiedy to Narciso Delladio zaprezentował swoje obuwie na targach w Mediolanie. Od tego czasu marka La Sportiva zbierała bogate doświadczenie, czy to tworząc buty górskie dla wojska w czasie II wojny światowej, czy obuwie narciarskie z myślą o profesjonalistach. Tak długa i intensywna obecność na rynku pozwala marce La Sportiva tworzyć buty niezwykle solidne, trwałe, praktyczne, a jednocześnie - dobrze wyglądające. Dziś szeroka gama butów różnego rodzaju produkcji La Sportiva, czyli między innymi butów wspinaczkowych, wysokogórskich, trekkingowych i turystycznych, uznawana jest za jedną z najlepszych, a sama marka osiągnęła już status lidera w branży obuwia typu outdoor. Choć wszystkie produkty La Sportiva tworzone z pasji do gór i górskich wspinaczek, to największy rozgłos marka zyskała dzięki specjalistycznym butom do wspinaczki górskiej oraz skałkowej. Wszystkie rodzaje butów, wychodzące z fabryk La Sportiva mają jednak wspólną cechę: uważane są za jedne z najsolidniejszych w swojej klasie, a to za sprawą wykorzystywania najnowszych technologii i innowacyjnych materiałów do ich produkcji. Od niedługiego czasu marka tworzy także specjalistyczne linie odzieżowe: dla wspinaczy, narciarzy czy osób uprawiających trail running.

Buty LA SPORTIVA Boulder X Mid

800.00PLN 680.00PLN
Buty LA SPORTIVA Boulder X Mid boulder x mid blue ikona produktu

Buty LA SPORTIVA Boulder X Mid

800.00PLN 680.00PLN
Buty LA SPORTIVA Boulder X Mid Boulder x mid ikona produktu

Buty LA SPORTIVA Cornon GTX

630.00PLN 489.00PLN
Buty LA SPORTIVA Cornon GTX cornon1 ikona produktu

Buty LA SPORTIVA Trango Evo Gtx

890.00PLN 719.00PLN
Buty LA SPORTIVA Trango Evo Gtx tran r ikona produktu

Buty LA SPORTIVA Trango Lth Gtx

980.00PLN 789.00PLN
Buty LA SPORTIVA Trango Lth Gtx 11Y_584_big ikona produktu

Buty LA SPORTIVA TX4 Gtx

830.00PLN 699.00PLN
Buty LA SPORTIVA TX4 Gtx 27A_557_big ikona produktu

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie