Sprawdź kolekcję butów Lowa!

08 / 11 / 2021

Bez dobrych butów ani rusz! Planując górskie wycieczki, powinniśmy rozpocząć od przygotowania odpowiedniego obuwia. To właśnie buty pełnią istotną rolę na każdym etapie trasy, a ich solidne wykonanie wpływa na nasz komfort i bezpieczeństwo. Stabilizują, amortyzują i chronią. Warto więc zaopatrzyć się w takie, które spełnią się w każdych warunkach i w każdym sezonie. Jeżeli chcesz znaleźć wytrzymałe buty trekkingowe, które będą Ci służyć przez lata, sprawdź buty Lowa. W tym artykule podpowiadamy, co oferują użytkownikom modele tej marki i czym mogą nas zaskoczyć!

Tradycja i nowoczesność

Firma Lowa działa na rynku obuwia outdoorowego już od 1923 r. i od tego momentu skutecznie łączy doświadczenie i wysoką jakość z innowacyjnymi projektami. Początki działalności skupiały się w głównej mierze na produkcji butów dla piechoty górskiej i wiązanych butów narciarskich. Co tylko potwierdza fakt, że już od samego początku firma stawiała na solidność. Przed i w czasie trwania II wojny światowej Lowa została zmuszona do produkcji obuwia na potrzeby wojska III Rzeszy. Ale już rok po jej zakończeniu zdecydowano skupić się na rozwoju i ulepszaniu procesu produkcji. Niesamowicie bogata historia wpłynęła na to, jak firma funkcjonuje dziś – opierając swoje wartości, zarówno na tradycji, jak i innowacji.

Buty dla każdego?

Zastanawiasz się, czy znajdziesz coś dla siebie? Firma Lowa uwzględnia w swym asortymencie obuwie dostosowane do niemal każdej aktywności górskiej. Nieważne, czy preferujesz wymagające szlaki, czy lekkie wzgórza – buty Lowa zawsze będą miały coś do zaoferowania.

Szczególnie istotny jest również fakt, że marka działa na podstawie zrównoważonego, ekologicznie odpowiedzialnego rozwoju. Obuwie Lowa jest produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji, ochrony środowiska oraz zasad pracy w Unii Europejskiej. Buty Lowa w 100% są projektowane i ręcznie wytwarzane w Europie. A Ty, które buty wybierasz?

Buty dla kobiet – zaprojektowane specjalnie z myślą o anatomii kobiecej stopy;
Buty dla alpinistów – tworzone z uwzględnieniem bezpiecznego oparcia i przyczepności, szczególnie przez przestrzeń między stopą a podłożem;
Buty wspinaczkowe – oferujące optymalizację przyczepności i precyzji;
Buty na podróże z plecakiem – zapewniające indywidualnie regulowaną stabilizację stopy i wysoki poziom komfortu;
Buty trekkingowe – buty uniwersalne, wyjątkowo elastyczne i komfortowe;
Buty klasyczne terenowe – buty wielofunkcyjne, dostosowane do każdego typu wędrówki;
Buty sportowe terenowe – lekkie, szybkie i wyjątkowo dynamiczne;
Buty zimowe – chroniące przed chłodem i upadkiem;
Buty dziecięce – tworzone we współpracy z pediatrą zapewniające wysoki poziom stabilności i elastyczności.

Rynek butów outdoorowych nieustannie się poszerza, co sprawia, że coraz trudniej jest znaleźć produkty sprawdzone, solidne i takie, które będą służyć przez co najmniej kilka sezonów. Marek jest już naprawdę sporo, a mimo to powstają kolejne, które oferują inne produkty. Nauczeni doświadczeniem, możemy stwierdzić, że nie zawsze to, co nowe, oznacza, że jest lepsze. Nowoczesne firmy skupiają się na designie i nowoczesnych technologiach, zaś firma Lowa stara się podążać za trendami, zachowując przy tym klasyczne podejście. Klasyka jest na lata, tak jak buty marki Lowa.

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...