Potrzebujesz pomocy? 32 738 50 80
.

Kurtka TERNUA W Spike Hybrid / 1274 Light Mint

Tylko %1 pozostał
SKU
produkt_54460
970,00 zł

Lekka kurtka hybrydowa z ociepleniem Primaloft® Gold i elastycznymi panelami Warmshell. Oddychająca, wiatroszczelna i hydrofobowa, wykonana z materiałów z recyklingu z certyfikatem Bluesign® – idealna do aktywności w chłodne dni.

Pozostało tylko 1 sztuki w magazynie!
Pozostało tylko 1 sztuki w magazynie!

Kurtka Ternua SPIKE HYBRID JKT W

 Lekka i kompaktowa kurtka hybrydowa stworzona z myślą o intensywnych aktywnościach w chłodnych warunkach. Model łączy ocieplenie Primaloft® Gold w partii tułowia z panelami Warmshell w strategicznych miejscach, co zapewnia doskonałą oddychalność, swobodę ruchów i ochronę przed wiatrem. Wszystkie użyte tkaniny pochodzą z recyklingu, co czyni ją wyborem przyjaznym dla środowiska.

Kurtka SPIKE HYBRID jest niezwykle lekka, pakowna i uniwersalna – sprawdzi się przez cały rok, zarówno w górach, jak i na co dzień. Wyposażona w slim-fit kaptur kompatybilny z kaskiem, ukryty kołnierz przeciwwiatrowy, zewnętrzne kieszenie na zamek oraz trzy kieszenie wewnętrzne. Dzięki powłoce DWR wolnej od PFC i właściwościom antybakteryjnym, kurtka pozostaje świeża i chroni przed lekkim deszczem.

Najważniejsze cechy techniczne:

*Wiatroszczelna: materiał blokuje podmuchy wiatru, zwiększając komfort cieplny podczas aktywności outdoorowych.

*Oddychająca: pomaga regulować temperaturę ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz.

*Hydrofobowa: trwałe wykończenie DWR bez PFC chroni przed wilgocią.

*Lekka i kompaktowa: łatwa do spakowania, idealna do noszenia w plecaku.

*Elastyczne panele Warmshell: zapewniają swobodę ruchów i termoregulację.

*Ekologiczna produkcja: materiały z recyklingu, certyfikat bluesign®, wykończenie wolne od toksyn.

Zrównoważony rozwój Wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu (m.in. sieci rybackie, butelki PET). Bluesign® approved fabric – gwarancja odpowiedzialnej produkcji i warunków pracy. PFC Free DWR – ekologiczne wykończenie hydrofobowe. Specyfikacja Waga: 450 g Skład tkaniny zewnętrznej: 100% poliester Podszewka: 100% poliester Wypełnienie: 100% poliester (Primaloft® Gold Insulation Luxe) Krój: Slim Fit – dopasowany, w razie potrzeby zaleca się wybór większego rozmiaru.

Technologie: Primaloft® Gold Insulation Luxe: syntetyczne ocieplenie o najwyższej wydajności – lekkie, miękkie i ciepłe nawet w wilgotnych warunkach. Microshell: ultralekka, oddychająca, wiatroszczelna i hydrofobowa tkanina z mikrowłókien.

Warmshell: zapewnia doskonałą izolację termiczną, szybkie schnięcie i trwałość.

Więcej informacji
Brand TERNUA
Napisz swoją opinię
Napisz recenzjęKurtka TERNUA W Spike Hybrid / 1274 Light Mint

Rozmiary TERNUA kobiety w cm

 

Klatka piersiowa

pas

biodra

dł ręka

dł noga

S

82-86

59-63

88-92

70-72

92-96

M

86-90

63-67

92-96

72-73

96-100

L

90-94

67-71

96-100

73-75

100-104

XL

94-98

71-75

100-104

75-77

104-108

XXL

98-102

75-79

104-108

77-79

108-110

3XL

102-106

79-83

108-112

79-81

110-112

darmowa wysyłka
Proste zwroty
Buty LOWA ATR Fortux GTX QC Ws / arktis/rose Poprzedni Buty LOWA ATR Fortux GTX QC Ws / arktis/rose
Do góry
Kurtka TERNUA W Spike Hybrid / 1274 Light Mint
Kurtka TERNUA W Spike Hybrid / 1274 Light Mint
970,00 zł
Dodaj do listy życzeń
Pomoc
Sklep
Moje konto
Lista życzeń
0 Koszyk