Filtr produktów:

Rodzaj:
BERGHAUS berghaus logo marki

Produkty marki BERGHAUS

Kurtka BERGHAUS GR20 Storm

1 800.00PLN 999.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Kurtka BERGHAUS GR20 Storm 4 22149bi4 a ikona produktu
Zobacz szczegóły

Berghaus to marka, której produkty są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie. W ofercie firmy znaleźć można zarówno odzież turystyczna, jak i techniczne modele górskie, plecaki trekkingowe oraz buty podejściowe. Oferowane produkty tworzone są z wyjątkową troską, będąc jednocześnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Produkty tworzone są z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także wykorzystując najlepsze materiały takie jak Gore-Tex czy Windstopper. Zastosowanie tych materiałów gwarantuje wysoki komfort użytkowania. W ofercie firmy Berghaus znajdziemy produkty o najwyższym stopniu wodoodporności, jednocześnie bardzo dobrze oddychających. Marka Berghaus to gwarancja wygody podczas wycieczek w każdych warunkach. Szeroka oferta pozwala nam na zakup odzieży turystycznej na każdą porę roku oraz w każde miejsce. Nie straszne nam będą leśne przechadzki czy też górskie wyprawy. Odzież oraz akcesoria świetnie sprawdzą się także podczas aktywności fizycznej - wycieczek rowerowych czy też na rolkach.

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...