CAMP Logo camp logo marki

Produkty marki CAMP

Sprzęt wspinaczkowy oraz alpinistyczny marki Camp to gwarancja solidnego wykonania, doskonałych parametrów wytrzymałościowych oraz ergonomia konstrukcji. Zyskuje uznanie na całym świecie, zarówno wśród doświadczonych, wymagających zawodników, jak i początkujących użytkowników. Camp to wysokiej jakości kaski i uprzęże wspinaczkowe, raki, jak również gwarantujące płynną pracę z liną przyrządy asekuracyjne. W ofercie marki znajdują się również świetnie leżące w dłoni, dopasowane karabinki oraz ekspresy, a także słynne kości asekuracyjne TRI CAM. Wykonane z najlepszych materiałów produkty, cechują się bardzo dobrymi właściwościami, zapewniając wygodę i komfort podczas wysiłku. Sprzęty są specjalnie profilowane, idealnie dopasowując się do sylwetki użytkownika. W ofercie znajdą się wygodne, lekkie i trwałe uprzęże dla wspinaczy górskich jak i sportowych. Wykorzystanie pianki EVA na udach oraz pasie biodrowym poprawia komfort, zapewnia również dobrą cyrkulację powietrza. podczas długiego wiszenia w uprzęży.

Raki CAMP Stalker

370.00 PLN
Raki CAMP Stalker camp 2402camp 2402 ikona produktu

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie