Każdy ma swoje K2

11 / 02 / 2021

16 stycznia 2021 - ta data wielu miłośnikom górskich przygód zapadnie głęboko w pamięć. Tego dnia grupa Nepalczyków weszła na szczyt, którego nikt wcześniej nie zdobył zimą. Mowa oczywiście o K2. To wydarzenie zainspirowało nas do stworzenia akcji – Każdy ma swoje K2. Zapraszamy Was do wspólnej refleksji o tym, czym jest K2 dla nas oraz do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły poniżej!

W drużynie siła

Kiedy grupa ambitnych śmiałków wspinała się na szczyt, wszyscy wstrzymaliśmy oddech. W końcu po raz kolejny człowiek sięgnął po coś, co z pozoru wydaje się nieosiągalne. A jednak zrobiliśmy to. W czym tkwi sekret sukcesu? Naszym zdaniem chodzi o zgrany zespół – relacje, które przejawiają się zaangażowaniem, wsparciem oraz umiejętnością współpracy. W pojedynkę nigdy nie dokonalibyśmy tylu wspaniałych rzeczy. K2 jest dla nas celem, którego realizacja wymaga współpracy kilkunastu, jak nie kilkuset osób. Dlaczego o tym piszemy?

Alpin Sport nie istniałby bez zgranego zespołu, który z zaangażowaniem dba o Klientów sklepu, ale przede wszystkim bez WAS nie byłoby nas. To Wy, nasi Klienci, jesteście nieodłącznym elementem Alpin Sport, dlatego pragniemy Wam podziękować. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla Was konkurs (oraz walentynkowe promocje). Pora zakończyć luty z mocnym przytupem!

Plecak, który był na K2

Współpraca na szlaku (i nie tylko) jest bez wątpienia bardzo ważna. To, co jest przydatne i niezwykle ułatwia górską wędrówkę to odpowiednie zasoby i sprzęt. Wraz z uczestnikami wyprawy, na szczyt dotarł również niezawodny plecak OSPREY Talon 44, który pod względem praktyczności i solidności nie ma sobie równych. Jeżeli szukacie plecaka, który przetrwa trudne warunki, a przy tym będzie funkcjonalny, weźcie udział w konkursie lub skorzystajcie z przygotowanego kodu rabatowego dla wszystkich!

Szczegóły akcji:
Wydarzenie: Konkurs
Zadanie: Czym dla Ciebie jest K2?
Nagroda: Plecak OSPREY Talon 44
Czas trwania: do 28 lutego
Kod promocyjny: 30% taniej na hasło “K2”*

Być może artykuł zainspirował Cię, do odpowiedzenia sobie na pytanie co jest Twoim K2? Jeśli macie coś do powiedzenia na ten temat, weźcie udział w konkursie i zostawcie nam komentarz. Zabawa trwa do 28 lutego. Nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź!

Link do konkursu: www.facebook.com/AlpinSportPL/posts/1500956316767925
Regulamin oraz szczegóły akcji znajdziecie w poście konkursowym. Miłej zabawy!

*dotyczy serii produktów OSPREY Talon; rabat naliczany od ceny detalicznej

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...