Bielizna termoaktywna z wełny merino - innowacyjne rozwiązanie marki Icebreaker

23 / 03 / 2020

Od czasu wprowadzenia do sprzedaży pierwszego egzemplarza bielizny termoaktywnej, świat sportu zmienił się nie do poznania. Sportowcy błyskawicznie docenili jej niesamowite właściwości termoregulacyjne oraz fakt, że pozwoliła im na bardziej efektywne treningi. Zainteresowanie tym typem odzieży zaczęło wzrastać nie tylko w gronie profesjonalistów, ale także wśród amatorów. Pokochali ją biegacze, miłośnicy siłowni czy jazdy na rowerze.

Nowość na rynku

Wraz ze zwiększonym zainteresowaniem innowacyjnego materiału, rosły oczekiwania Klientów co do jakości bielizny. Producenci tworzyli nowe kroje, opracowywali nowe technologie i starali się wykorzystywać przeróżne surowce - jednym z nich była wełna merynosów. Jako pierwszy ten gatunek przędzy wprowadził do swoich produktów Icebreaker - nowozelandzki producent odzieży sportowej. Tak właśnie powstała bielizna termoaktywna z wełny merino.

Kilka słów o wełnie merino

Czym właściwie jest wełna merino i co ją wyróżnia? Już tłumaczymy! Wełna pochodzi od australijskich owiec - merynosów. Charakteryzują ją bardzo dobre właściwości termoaktywne, a także wysoki poziom oddychalności i elastyczności. To czyni ją materiałem idealnym do produkcji odzieży sportowej, zwłaszcza takiej, która będzie wspierać nasze ciało podczas zimniejszych pór w ciągu roku. Bielizna termoaktywna, która została wykonana z wełny merino, jest ekstremalnie ciepła, a jednocześnie bardzo komfortowa i lekka. Większość z nas na myśl o tej przędzy zazwyczaj wyobraża sobie niemiły w dotyku, gryzący materiał - nic bardziej mylnego! Bielizna Icebreaker z włókna merino jest niesamowicie przyjemna w dotyku i nie podrażnia skóry.

Icebreaker - lider odzieży turystycznej

Dzięki wprowadzeniu tego innowacyjnego rozwiązania do swoich projektów, Icebreaker szybko zyskał zaufanie i uznanie wśród użytkowników. Bielizna z wełny merynosów przypadła do gustu szczególnie alpinistom i miłośnikom górskich wędrówek, którzy często zmagają się z ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Wśród zwolenników znaleźli się również ci, którzy nie chcą rezygnować z aktywności fizycznej na zewnątrz nawet podczas mrozów.

Icebreaker to marka, która jest niezastąpiona w kwestii jakości oraz innowacyjnych rozwiązań. Jeśli wysoko cenisz sobie wysokogatunkowy materiał, świetne kroje i praktyczne funkcjonalności, to zapraszamy Cię do zapoznania się z asortymentem tego nowozelandzkiego producenta, który znajdziesz w naszym sklepie.

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...