Czapki chłopiec

Czapki chłopięce muszą być nie tylko praktyczne, wygodne i ciepłe, ale także odznaczać się zarówno ciekawą stylistyką, jak i modnym wzornictwem. Czapka to nieodłączny element każdej stylizacji młodego mężczyzny. Świetnie sprawdza się podczas wszelkich zimowych aktywności fizycznych, takich jak na przykład: narty, łyżwy, snowboard czy podczas zwykłego wyjścia na sanki. Ochrona przed zimnem, śniegiem, deszczem czy wiatrem to gwarancja dobrej zabawy. Czapki znajdujące się w naszej ofercie są bardzo twarzowe, wygodne i praktyczne. Sprawdzają się zarówno podczas drogi do szkoły, jak i przy intensywnym wysiłku w zimne dni. Ochrona głowy przed działaniem zimnego powietrza to podstawa dbania o zdrowie i komfort naszej pociechy. W naszej ofercie znajdują się różne czapki, o różnym kroju, stylistyce oraz kolorach, tak aby trafić w różne chłopięce gusta.

Czapki chłopięce

Przez głowę ucieka najwięcej ciepła (głównie dlatego, że bardzo rzadko mamy ją zakrytą). Jak temu najprościej zaradzić? Oczywiście czapką! Czapki chłopięce to prosty i modny sposób na to, by ochronić naszą pociechę przed zimnem i śniegiem. Do wyboru jest cała masa wzorów, kolorów i typów. Od tych najprostszych czapek, po specjalnie ocieplane uszatki, osłaniające całą głowę za wyjątkiem twarzy.

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów? Czapka dla chłopca musi być dobrze dopasowana! Czapka za duża będzie cały czas spadać na oczy, co doprowadzi do niepotrzebnej irytacji. Za to czapka za mała będzie bardzo nieprzyjemna w noszeniu, a dodatkowo będzie się ześlizgiwać z głowy przez jej nadmierne naciągnięcie.

Należy też pomyśleć o tym, jaki materiał będzie najlepszy w konkretnym przypadku. Gdy będzie zimno, lecz nie mokro świetnym wyborem będą tradycyjne materiały jak na przykład bawełna. Gdy spodziewamy się deszczu lub śniegu, warto pomyśleć o nowoczesnych rozwiązaniach, które mogą oferować nieprzemakalność. Mokra głowy i włosy przy minusowej temperaturze to nic przyjemnego!

Produktów na liście: 3

Czapka TERNUA Aral

90.00PLN 69.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Czapka TERNUA Aral 2661684 2101 1 VISERA ARAL ikona produktu
Zobacz szczegóły

Czapka TERNUA Yakut

100.00PLN 70.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Czapka TERNUA Yakut 2661680 5980 1 GORRO YAKUT ikona produktu
Zobacz szczegóły

Czapka EISBAR 71084 Clip Pompon

220.00PLN 179.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Czapka EISBAR 71084 Clip Pompon 71084_207_0001 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...