Skarpety chłopiec

Skarpety chłopięce to obowiązkowy element każdego ubioru. Dlatego tak ważne jest, aby były komfortowe w noszeniu, jak i praktyczne podczas zimowych szaleństw naszej pociechy. Skarpetki znajdujące się w naszej ofercie, przede wszystkim doskonale odprowadzają wilgoć, są antyalergiczne, bardzo ciepłe, a przy tym hamują rozwój bakterii. Teraz każdy rodzic może być spokojny, o to czy naszemu dziecko jest wygodnie, a zarazem sucho i ciepło. Skarpetki chłopięce są również miłe w dotyku i zapewniają odpowiednią temperaturę stopom. Świetnie sprawdzają się podczas zimowych sportów takich jak na przykład jazda na nartach, łyżwach, snowboardzie, jak i podczas codziennego użytkowania. Ważną informacją jest także to, że skarpetki z naszej oferty nie pochłaniają zapachu.

Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena:-X
Sortuj po:X
Produktów na liście: 2

Skarpety SmartWool 191 Kids Hiking L

45.00PLN35.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Skarpety SmartWool 191 Kids Hiking L SW0SW191420 1 p ikona produktu
Zobacz szczegóły

Skarpety EISBAR 11266 Jr 2 p

90.00PLN75.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Skarpety EISBAR 11266 Jr 2 p apic61d32a49c43452dbd74f0d73ca202f2 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie