Skarpety chłopiec

Skarpety chłopięce to obowiązkowy element każdego ubioru. Dlatego tak ważne jest, aby były komfortowe w noszeniu, jak i praktyczne podczas zimowych szaleństw naszej pociechy. Skarpetki znajdujące się w naszej ofercie, przede wszystkim doskonale odprowadzają wilgoć, są antyalergiczne, bardzo ciepłe, a przy tym hamują rozwój bakterii. Teraz każdy rodzic może być spokojny, o to czy naszemu dziecko jest wygodnie, a zarazem sucho i ciepło. Skarpetki chłopięce są również miłe w dotyku i zapewniają odpowiednią temperaturę stopom. Świetnie sprawdzają się podczas zimowych sportów takich jak na przykład jazda na nartach, łyżwach, snowboardzie, jak i podczas codziennego użytkowania. Ważną informacją jest także to, że skarpetki z naszej oferty nie pochłaniają zapachu.

Filtr produktów:
Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena: - X
Sortuj po: X

Skarpety SW 191 Kids Hiking L

45.00PLN 31.50PLN
Skarpety SW 191 Kids Hiking L SW0SW191420 1 p ikona produktu

Skarpety SW 429 Kids Sport

40.00PLN 28.00PLN
Skarpety SW 429 Kids Sport SW0SW429001 1 p ikona produktu

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie