Skarpety dziewczynka

Stopy to jedne z tych części ciała, które najbardziej narażone są na obtarcia czy podrażnienia. Właśnie dlatego tak bardzo ważnym wyborem są nie tylko buty, ale i skarpetki. Żeby dziecko mogło w pełni cieszyć się pieszymi wycieczkami czy górskimi wspinaczkami, musi mieć idealnie zabezpieczoną stopę. Skarpetki dziewczęce, które znajdziesz w naszym sklepie Alpin Sport, zapewniają niezawodną ochronę. Cechuje je system termoregulacji potrzebny, by stopy dziewczynki nie marzły ani nie przegrzewały się. System ten odpowiada także za utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgoci oraz za tzw. oddychanie, czyli dobrą cyrkulację powietrza. Wiemy, jak ważna jest wygoda, nawet podczas dziecięcych zabaw lub spacerów. Dlatego oferowane przez nas skarpety wykonane są z miękkich materiałów, zapewniając dziewczynce wygodę i przyjemność z ich noszenia. Wyprofilowane kroje oraz różnorodna kolorystyka są kolejnymi zaletami skarpet z asortymentu Alpin Sport.

Filtr produktów:
Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena: - X
Sortuj po: X

Skarpety SW 429 Kids Sport

40.00PLN 28.00PLN
Skarpety SW 429 Kids Sport kids sportmini ikona produktu

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie