Skarpety dziewczynka

Stopy to jedne z tych części ciała, które najbardziej narażone są na obtarcia czy podrażnienia. Właśnie dlatego tak bardzo ważnym wyborem są nie tylko buty, ale i skarpetki. Żeby dziecko mogło w pełni cieszyć się pieszymi wycieczkami czy górskimi wspinaczkami, musi mieć idealnie zabezpieczoną stopę. Skarpetki dziewczęce, które znajdziesz w naszym sklepie Alpin Sport, zapewniają niezawodną ochronę. Cechuje je system termoregulacji potrzebny, by stopy dziewczynki nie marzły ani nie przegrzewały się. System ten odpowiada także za utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgoci oraz za tzw. oddychanie, czyli dobrą cyrkulację powietrza. Wiemy, jak ważna jest wygoda, nawet podczas dziecięcych zabaw lub spacerów. Dlatego oferowane przez nas skarpety wykonane są z miękkich materiałów, zapewniając dziewczynce wygodę i przyjemność z ich noszenia. Wyprofilowane kroje oraz różnorodna kolorystyka są kolejnymi zaletami skarpet z asortymentu Alpin Sport.

Producent:
Rozmiar:
Kolor:
Cena: - X
Sortuj po: X
Produktów na liście: 2

Skarpety SW 429 Kids Sport

40.00PLN 28.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Skarpety SW 429 Kids Sport kids sportmini ikona produktu
Zobacz szczegóły

Skarpety EISBAR 11266 Jr 2 p

90.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Skarpety EISBAR 11266 Jr 2 p Eisb_r_Comfort_2 pack_Skisocks_Jr_1 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie