Rękawiczki dziewczynka

Skóra dziecka jest wyjątkowo podatna i wrażliwa na podrażnienia. Zwłaszcza skóra dłoni wymaga odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ jest jednym z najbardziej delikatnych obszarów ciała. Zimą dłonie narażone są na odmrożenia i odwodnienie, dlatego dziecko nigdy nie powinno wychodzić na zewnątrz bez odpowiedniej ochrony. Sportowe rękawiczki dla dziewczynki muszą cechować się wiatroszczelnością oraz odpornością na deszcz i wilgoć. Dłonie dziecka zawsze powinny pozostawiać ciepłe i suche. Tylko wtedy Twoja córka będzie mogła w pełni cieszyć się z zimowego szaleństwa. W Alpin Sport znajdziesz rękawiczki w różnych rozmiarach i kolorach, pięciopalcowe, jednopalcowe, ze wzmocnieniami, antypoślizgową powierzchnią czy podszewką termiczną. Chcemy, by dzieci w komfortowych warunkach mogły uprawiać sporty bądź bawić się zimą. Razem z nami zdbaj o dłonie swojej pociechy!

Rękawiczki dla dziewczynki

Rękawiczki to nieodłączny element zimowej garderoby, zarówno w przypadku dorosłych, jak i najmłodszych. Ze względu na aktywność i zabawy na świeżym powietrzu, w zimowe dni szczególnie narażone na wychłodzenie dłoni są dzieci. Rękawiczki dziewczynka to również nieodzowny fragment sportowej odzieży. Młode fanki białego szaleństwa z pewnością docenią specjalistyczne modele, stworzone z myślą o narciarkach i snowboardzistkach.

Co wyróżnia produkty Alpin Sport? Otóż to, że są wykonane z zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych materiałów syntetycznych, które zapewniają perfekcyjną izolację cieplną. Co więcej, tkaniny są wodoodporne i wiatroszczelne, a zarazem pozwalają skórze dziecka oddychać.

Dla dziewczynek przygotowaliśmy szeroki wybór rękawiczek - ciekawe wzory i kolory sprawiają, że każda młoda dama znajdzie coś dla siebie. Sprawdź nasze dziewczęce propozycje na chłodne dni i podaruj dziecku komfort, na jaki zasługuje!

Produktów na liście: 1

Rękawice COL CC9012 Toddler

85.00PLN 65.00PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Rękawice COL CC9012 Toddler canvas2 ikona produktu
Zobacz szczegóły

Producenci

Ładowanie...