Jakiego rodzaju technologie są stosowane w produktach marki Under Armour?

15 / 02 / 2019

Powodem, dla którego ubrania Under Armour cieszą się takim zaufaniem, są wykorzystywane do ich tworzenia zaawansowane technologie i udogodnienia. To właśnie one zapewniają komfort i bezpieczeństwo zwolennikom marki.

Technologie stosowane w materiałach

Technologie materiałów podzielone są na cztery kategorie: stay cool, stay warm, stay dry oraz stay ready. Poniżej znajdziesz opisy najważniejszych technologii.

COOLSWITCH to specjalna powłoka, zastosowana po wewnętrznej stronie materiału, która sprawia, że dłużej odczuwasz chłód i możesz być dzięki temu bardziej wydajny podczas treningu.

HEATGEAR ARMOURVENT™ zapewnia niezwykle wysoką oddychalność materiału, co jest ważne szczególnie dla osób uprawiających sport wyczynowo. Ubrania wyposażone w tę technologię szybko schną.

COLDGEAR INFRARED jest idealna dla wielbicieli zimowych aktywności. Tkanina pochłania ciepło z ciała i zatrzymuje je dłużej dla lepszego komfortu treningu.

GORE-TEX — technologia, bez której w świecie sportu trudno się obyć! To rodzaj oddychającego, wodoodpornego i wiatroszczelnego materiału. Stosowany bardzo często w ubraniach przeznaczonych do aktywności uprawianej w trudnych warunkach atmosferycznych.

REFLECTIVE sprawdza się zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz bezpieczeństwa. To technologia, dzięki której będziesz zauważalny na drodze nawet po zmroku.

Technologie stosowane w obuwiu

Technologie stosowane w obuwiu Under Armour należą do piątej kategorii, stay moving.

CHARGED CUSHIONING to doskonały sposób, by zwiększyć komfort biegania, elastyczność i wydajność podczas treningu. Ta zaawansowana technologia sprawia, że energia z lądowania jest pochłaniania i  przetwarzana podczas odbicia.

ANAFOAM powoduje, że buty są szyte jak na miarę! To pianka, które dostosowuje się do anatomicznej budowy Twoich stóp.

UA SPEEDFORM jest technologią, która zamienia buty w maszynę do zadań specjalnych. Jeśli szukasz bezszwowego, zapewniającego wygodę w każdych warunkach i niezwykle wytrzymałego obuwia, to szukaj oznaczenia tej technologii.

Nie ma dnia, by w nauce nie następowały przełomy. To właśnie dzięki nim firmy takie jak Under Armour mogą wdrażać nowe technologie i jeszcze bardziej dbać o zadowolenie miłośników sportu!

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjnyAdres email, nie może być pusty!Podczas zapisu wystąpił błądPodany email jest już zapisany w naszej bazie