ZAJO zajo logo logo marki

Produkty marki ZAJO

Popularne powiedzenie głosi, że potrzeba jest matką wynalazków. Tak było w przypadku firmy Zajo, którą w 1996 roku na Słowacji założył Juraj Králik. Králik, nie mogą na słowackim rynku znaleźć odpowiednich dla siebie i w pełni komfortowych spodni turystyczny i trekkingowych, postanowił, że sam je zaprojektuje. Jego marka, jak wiele jej podobnych, powstała najpierw w zaciszu domu. Z czasem asortyment z jednego modelu spodni rozszerzył się na produkcję odzieży przeznaczonej do aktywności outdoorowej oraz ekwipunek taki jak plecaki i namioty. Obecnie Zajo jest największą marką sportową na Słowacji, ma tam zlokalizowanych kilkadziesiąt sklepów i kilkanaście w innych miejscach na świecie. Do produkcji odzieży oraz akcesoriów Zajo używa wyłącznie sprawdzonych materiałów renomowanych firm, dbając by zapewnić jak najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Firma ma w swoim asortymencie ponad 150 modeli ekwipunku oraz odzieży.

Pasek ZAJO

15.00 PLN

Wybrałeś już maksymalną dostępną ilość tego produktu

Próbujesz kupić więcej niż dostępne w magazynie.

Pasek ZAJO Belt ikona produktu
Zobacz szczegóły

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie