Wspinaczka na wyższy poziom z Osprey: Poznaj ich najnowsze plecaki

31 / 10 / 2023

Osprey-to nazwa, która wśród miłośników outdooru kojarzona jest z jakością, niezawodnością i innowacyjnością. Firma od lat króluje na rynku plecaków i akcesoriów outdoorowych, ciągle udoskonalając swoje technologie. Bez wątpienia produkty amerykańskiego producenta pomogą Ci podnieść wspinaczkowe doświadczenia na wyższy poziom. Jesteś na to gotowy? Zaczynamy.

Dlaczego Osprey?

Plecaki tej marki to połączenie zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Jednym z kluczowych elementów, który wyróżnia plecaki Osprey, jest system nośny. Każdy plecak jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wygodę podczas noszenia, nawet podczas długich wędrówek górskich. System nośny, w tym pasy biodrowe i szelki, został precyzyjnie dostosowany do anatomicznych kształtów ciała, co minimalizuje obciążenia i zapewnia stabilność.

 

Plecak OSPREY Aether Pro 70 Small - lekki twardziel 

Przeznaczony do działań trwających wiele dni, jeśli nie miesięcy, w których niezawodność ma kluczowe znaczenie. Wymyślony niemal od nowa, usprawniony, odchudzony - oto AETHER PRO, którego żywiołem są długodystansowe wyprawy w odległe, odludne miejsca, wszędzie tam gdzie jedyną trasą jest ta, którą właśnie pokonujesz.

Cechy:

System troczenia liny wspinaczkowej pod klapą

Pas piersiowy z gwizdkiem

Wewnętrzny trok kompresyjny pod klapą

Kompatybilny z bukłakami Osprey Hydraulics™ i Hydraulics™ LT

AirScape™ - tylni panel z pianki w formie "harmonijki" pokrytej siatką dla dokładnego 

Plecak OSPREY Ariel AG 55 WS - stworzony dla kobiet

Plecak Ariel AG 55 to dopasowany do potrzeb kobiet i funkcjonalny na długim trekkingu plecak. Dostosowany jest kształtem i układem systemu nośnego do kobiecej sylwetki. Plecak należy do modeli o sporym gabarycie, dlatego musiał on otrzymać wygodny system nośny. Tym razem marka Osprey zastosowała regulowany panel nośny AntiGravity™ 3D, który nie tylko umożliwi dopasowanie, ale wpłynie na dobrą dystrybucją obciążenia i umożliwi wentylowanie pleców.

Cechy:

- regulowany panel AG AntiGravity™ 3D wygodny przy dużym obciążeniu i wentylowany

- regulowana wysokość systemu nośnego

- plecak dopasowany do damskiej anatomii

- tradycyjny dostęp od góry

- dostęp J-Zip umożliwiający dostęp do plecaka od frontu

- zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy z możliwością wypięcia

 

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie wspinaczki na wyższy poziom, to plecak Osprey jest doskonałym wyborem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wspinaczem, czy początkującym miłośnikiem gór, amerykański producent ma odpowiedni model, który sprosta Twoim oczekiwaniom. 

Szukaj na blogu

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz 20 zł na zakupy

Zapisz się już teraz do naszego newslettera i otrzymaj 5% jednorazowej zniżki na przyszłe zakupy w formie kuponu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Dziękujemy. Na podany adres został wysłany link aktywacyjny Adres email, nie może być pusty! Podczas zapisu wystąpił błąd Podany email jest już zapisany w naszej bazie
Ładowanie...